O nas

Firma Primetec Sp. z o.o. powstała w 2014 roku jako wydzielone z firmy Technologie Formowania Metali zaplecze inżynieryjno-projektowe w zakresie szeroko pojętej obsługi technicznej działalności prowadzonej przez TFM.

Początkowo zadaniem firmy było projektowanie i wykonawstwo specjalistycznego i wysokojakościowego oprzyrządowania do gięcia rur i profili zarówno na giętarkach trzpieniowych, beztrzpieniowych jak i trójrolkowych. Z biegiem czasu zakres prac rozszerzył się o analizę oraz doradztwo techniczne na etapie doboru optymalnego dla klienta rozwiązania, instalacje i szkolenia z obsługi dostarczanych maszyn, jak również ich późniejszą obsługę serwisową.

Bazując na posiadanym doświadczeniu, w 2021 roku poszerzyliśmy ofertę o zaprojektowany i wykonany przez nas model giętarki trójrolkowej – PrimeARC 50 CNC. Zaproponowane autorskie rozwiązania, wysoka jakość i precyzja wykonania oraz dokładność i niezawodność pracy maszyny sprawiły, że spotkała się ona z bardzo pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem wśród klientów. Kontynuując działania wprowadziliśmy na rynek kolejny model – PrimeARC 40 CNC – a obecnie trwają prace konstrukcyjne i montażowe nad trzecim modelem PrimeARC 60 CNC. Maszyny w całości wyprodukowane w Polsce, stanowią rozwiązanie konkurencyjne pod każdym względem do obecnych na rynku.

 

Nasze usługi:

Inżynieria maszyn

Projektowanie i wykonawstwo

Oprzyrządowanie do giętarek

Rolki, formy, zestawy narzędzi

Serwis maszyn

Przeglądy, wsparcie techniczne, częsci